Jankes.pl

Skóry owcze relugany skóry, owcze, relugany

Skóry owcze - relugany

Relugany to rodzaj skór owczych dla najwybredniejszych osób, wiecej przeczytają państwo poniżej.

W naszej ofercie: skóry owcze, skóry dekoracyjne, skóry białe, skóry owcze relugany, muflony, a także skóry jagnięce, baranie, bydlęce, cielęce, kozie; skóra z dzika, dziczyzna.

Dywaniki okrągłe szyte ze skór owczych w różnych kombinacjach kolorystycznych. Średnica wynosi około 150cm.

Baranki - wyrób całkowicie ręczny z naturalnych surowców (drewna i skóry), który przypomni Ci miłe wrażenia z pobytu w górach. Wielkość wacha się od 25cm do 100cm. inne produkty

W naszej ofercie dostępne są również skóry z dzików, danieli i kóz domowych. Zakupić można także skóry krowie i cielęce.

Skóry owcze mogą stanowić doskonałe uzupełnienie wystroju mieszkania. Sprawią, że dom będzie o wiele milszy niż wcześniej... więcej »

Posiadamy również skarpety i swetry wełniane z prawdziwej górskiej wełny! Swetry wełniane są wprost niezastąpione w chłodne, zimowe dni.

Dywany-błamy szyte są z czterech całych skór jagnięcych. Boki dywanów są nienaruszone, tzn. mają naturalne kształty skór. Wymiary: 150cm - 220cm. galeria »

Skóry owcze: relugany

Skóry owcze relugany charakteryzują sie mocną żółtą barwą. Jest to skóra medyczna tzn. wyprawiona garbnikami roślinnymi. Najlepsze zastosowanie spełnia na łóżku jako skórzane prześcieradło zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Serdecznie polecamy ten sprawdzony wyrób.

Przejdź do galerii reluganów. Poniżej przedstawiamy losowe zdjęcia.

skóry owcze - reluganyskóry owcze - relugany
Copyright © 2004 - 2005 Jankes.pl