Jankes.pl

Skóry owcze muflony skóry, owcze, muflony

Skóry owcze - muflony

Muflony to skóry owcze, tylko że brązowe. To tylko taka specjalistyczna ich nazwa... :)

W naszej ofercie: skóry owcze, skóry dekoracyjne, skóry białe, relugany, skóry muflony, a także skóry jagnięce, baranie, bydlęce, cielęce, kozie; skóra z dzika, dziczyzna. Wyroby wełniane, skórzane.

Dywaniki okrągłe szyte ze skór owczych w różnych kombinacjach kolorystycznych. Średnica wynosi około 150cm.

Baranki - wyrób całkowicie ręczny z naturalnych surowców (drewna i skóry), który przypomni Ci miłe wrażenia z pobytu w górach. Wielkość wacha się od 25cm do 100cm. inne produkty

W naszej ofercie dostępne są również skóry z dzików, danieli i kóz domowych. Zakupić można także skóry krowie i cielęce.

Skóry owcze mogą stanowić doskonałe uzupełnienie wystroju mieszkania. Sprawią, że dom będzie o wiele milszy niż wcześniej... więcej »

Posiadamy również skarpety i swetry wełniane z prawdziwej górskiej wełny! Swetry wełniane są wprost niezastąpione w chłodne, zimowe dni.

Dywany-błamy szyte są z czterech całych skór jagnięcych. Boki dywanów są nienaruszone, tzn. mają naturalne kształty skór. Wymiary: 150cm - 220cm. galeria »

Skóry owcze: muflony

Skóry muflony najlepiej prezentują sie pod kominkiem, na podłodze i fotelach. Poniżej prezentujemy losowe zdjęcia z naszej galerii. Więcej zdjęć znajduje się w galerii.

skóry owcze - muflonyskóry owcze - muflony
Copyright © 2004 - 2005 Jankes.pl