Jankes.pl

Wyroby z wełny, wyroby z runa, wełniane swetry, skarpety, skóry, skórzane pantofle, góralskie, dziecinne, laczki wyroby, z, wełny, runa, wełniane, swetry, skarpety, skóry, skórzane, pantofle, góralskie, dziecinne, laczki

Inne wyroby

Mimo, że naszą specjalnością jest wytwarzanie skór, nasza oferta jest bogata. Więcej poniżej.

W naszej ofercie: wyroby z wełny, wyroby z runa, wełniane swetry, skarpety, skóry, skórzane pantofle, góralskie, dziecinne, laczki, wyroby z runa, wełniane swetry, skarpety, skóry, skórzane pantofle, góralskie, dziecinne, laczki, dziczyzna.

Dywaniki okrągłe szyte ze skór owczych w różnych kombinacjach kolorystycznych. Średnica wynosi około 150cm.

Baranki - wyrób całkowicie ręczny z naturalnych surowców (drewna i skóry), który przypomni Ci miłe wrażenia z pobytu w górach. Wielkość wacha się od 25cm do 100cm. inne produkty

W naszej ofercie dostępne są również skóry z dzików, danieli i kóz domowych. Zakupić można także skóry krowie i cielęce.

Skóry owcze mogą stanowić doskonałe uzupełnienie wystroju mieszkania. Sprawią, że dom będzie o wiele milszy niż wcześniej... więcej »

Posiadamy również skarpety i swetry wełniane z prawdziwej górskiej wełny! Swetry wełniane są wprost niezastąpione w chłodne, zimowe dni.

Dywany-błamy szyte są z czterech całych skór jagnięcych. Boki dywanów są nienaruszone, tzn. mają naturalne kształty skór. Wymiary: 150cm - 220cm. galeria »

Inne wyroby - wełniane: wyroby z wełny, wyroby z runa, wełniane swetry, skarpety, skóry, skórzane pantofle, góralskie, dziecinne, laczki, wyroby z runa, wełniane swetry, skarpety, skóry...

Nasza oferta jest bardzo bogata. Znajdziecie w niej Państwo wyroby z wełny, wyroby z runa, wełniane swetry, wełniane skarpety, inne skóry, skórzane pantofle, pantofle góralskie, pantofelki dziecinne, laczki oraz inne produkty. Aby dowiedzieć się więcej na temat tych i innych wyrobów prosimy o kontakt.

inne wyrobyinne wyroby
Copyright © 2004 - 2005 Jankes.pl